Kategorie: Novinky, Výsledky

IV. kolo Českého poháru ve veslování na trenažéru 2012-2013 pro letošní rok za námi!

Výsledky ke stažení: vysledky.xls​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

   

   V sobotu 26. 1. 2013 jsme celkem zdárně uspořádali letošní závěrečné IV. kolo Českého poháru ve veslování na trenažéru. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří pomáhali s přípravou a organizací tohoto, pro děčínské veslování vrcholného podniku a přispěli tak k jeho téměř bezproblémovému průběhu.

   Pochvalu za své výkony si pak zaslouží především naši veslaři a veslařky.
Díky sestrám Žabovým jsme získali jedno 1. místo (Anička v kategorii juniorek ) a jedno 2. místo (Lucka v kategorii žen). Žabky jsou tak i letos na nejlepší cestě, říci si o místa v reprezentačních posádkách!

   Nezadařilo se podle představ Kubovi Ingerovi (22. místo), kterému patrně v letošním roce unikne účast na Mistrovství republiky. Bohužel, Kuba zatím nedokáže při závodě prodat, co má natrénováno !!!  První závod ve veslování na trenažéru má za sebou také junior Jiří Málek. Bez zkušeností, které jsou velmi důležité, zajel 20.místo.  

   Standardních výkonů jsme se dočkali od dorostenek Heleny Smolové (20.místo) a Míši Hammerlové (31.místo), juniorky Terezy Brzákové (12.místo) a juniora Luboše Němečka (32.místo). Heleno, Míšo, Terko a Luboši, chtělo by to trochu víc dravosti a pořádně se při závodě „ kousnout“!

   Stejný obrázek, ale v podání dorostenců. Marek Tesař (29.místo) a Tomáš Kindelmann (33.místo). Tito závodníci především sbírali zkušenosti a jejich čas jistě přijde v následujících letech.

   Radost nám udělalo i dělené 1.místo  Martina  Slavíka (muži LV), který od loňského roku závodí v barvách Dukly Praha

   Doufáme, že si naši medailisté udrží stávající formu a potěší nás dalšími pěknými výkony za 3.týdny na Mistrovství ČR ve veslování na trenažéru v Olomouci. 

print Formát pro tisk