Kategorie: Novinky

Vážení zástupci klubů a oddílů,

jubilejní 100. Primátorky ČSOB Pojišťovny se v Praze na Vltavě o nadcházejícím víkendu neuskuteční.

Důvodem jsou jak škody, které povodně způsobily v loděnicích pořádajících veslařských klubů, tak negativní výhled hydrologů vzhledem ke stavu vody ve Vltavě v nadcházejících dnech. Závod se uskuteční v pravděpodobném náhradním termínu v září.

„Voda zaplavila loděnice veslařských klubů a za takové situace by nebylo možné Primátorky uskutečnit ani v případě, že by hladina Vltavy rychle opadla,“ říká Josef Blecha, ředitel letošních Primátorek ČSOB Pojišťovny a předseda ČVK. „Společně s organizačním výborem hledáme náhradní termín, kdy se závod uskuteční – pravděpodobně v září.“

Při 100. Primátorkách ČSOB Pojišťovny se na Vltavě měli představit také čerství mistři Evropy Miroslava Knapková a Ondřej Synek, posádka italských olympioniků a také zástupci anglické Cambridge s Milanem Bruncvíkem. Zrušeny byly veškeré doprovodné akce včetně pátečních Univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti a koncertu.

 

Pokud se nic nezmění, je nový termín 100.Primátorek 20.-22.9.2013.

 

Všem zatopeným klubům i těm, na které se velká voda teprve  řítí, držíme palce, aby situaci zvládly co nejlépe a škody byly co nejmenší.

 

Hezký den

 

Josef Johánek

Secretary General

CZECH ROWING ASSOCIATION

print Formát pro tisk